Kontaktujte nás

Jsme zde pro Vás a Vaše sny. Všechny Vaše požadavky, přání či očekávání jsou předem splněny. Můžeme-li Vám vyhovět, rádi tak s úsměvem na rtech učiníme. Neváhejte a kdykoliv se na nás obraťte.

Vaše přání v centru naší pozornosti

Naším hlavním posláním je plně uspokojit naše hosty, poskytnout jim komfort nejvyšší úrovně, vytvořit pro ně přátelské a vstřícné prostředí. Klademe důraz na osobní přístup, respektujeme Vaši individualitu, flexibilně se přizpůsobíme všem Vašim přáním a požadavkům.

Nezáleží na tom, kdy a jak dlouho u nás setrváte. H&Hotels zajistí, aby Váš pobyt byl perfektní za všech okolností. Chceme, abyste se u nás cítili jako doma, obklopeni lidmi, kteří se Vám věnují. Služba klientovi je pro nás nejen každodenní prací, ale i potěšením. Ze všech situací se snažíme poučit, každý den se snažíme posunout naše služby alespoň o maličký krok dále. Jsme přesvědčeni, že jen to nejlepší je pro Vás dost dobré. Odměnou za naše úsilí jsou nám naši pravidelní zákazníci. Těšíme se na Vás.

Máte dotaz?

Sdělte nám jej prostřednictvím níže uvedeného dotazníku. Naše zákaznické centrum Vám odpoví v nejkratším možném termínu. Kontaktovat nás můžete samozřejmě i telefonicky, na čísle +420 224 220 012.

 

Vyberte typ požadavku:
Jména:
Email:
Zpráva:

Nejsou vyplněna všechna pole