Cenový kalendář
 • Hotel Appia Residences Prague

  V historické části Prahy, v bezprostřední blízkosti Pražského hradu a Karlova mostu. 21 stylově zařízených pokojů s klimatizací, včetně suitů a grand apartmánů s kuchyňským koutkem. Wi-Fi v celém hotelu. Historický původní sál z 12. století s nabídkou bufetových snídaní, příjemné Lobby propojené s letní romantickou zahradou s fontánou. Sauna, pracovní koutek, designové salonky. Parkování v podzemních garážích.

 • Hotel Elysee Prague

  Umístěný v samém srdci Prahy – na Václavském náměstí, nejvýznamnější historické památky - Staroměstské náměstí, Karlův most nebo Státní opera se nacházejí v bezprostřední blízkosti hotelu. Přímo u hotelu ústí všechny 3 trasy pražského metra. 63 klidných a tichých pokojů (nově klimatizované pokoje) a 15 kompletně vybavených rodinných apartmánů s klimatizací a kuchyňkou. Wi-Fi internetové připojení. Prostorná snídaňová místnost, salonky s celkovou kapacitou až 55 osob, příjemné lobby s posezením a pracovním koutkem.

 • Hotel Belvedere Prague

  Centrálně umístěný hotel nedaleko Pražského hradu s přímým a rychlým spojením do historického i obchodního centra Prahy. 149 moderně vybavených pokojů (nově klimatizované pokoje) včetně exekutivního patra s odděleným vchodem a vlastním Lobby, Wi-Fi internetové připojení, konferenční prostory - velký společenský sál, nové multifunkční klimatizované konferenční centrum Club Memphis a salónek Letná, příjemný Lobby bar s rozsáhlou nabídkou nápojů, À la carte restaurace Bistro Belcredi – kapacita 60 míst, kadeřnictví a kosmetický salon, thajské masáže, parkování v podzemní garáži hotelu.

 • Hotel Carlton Prague

  V historické části pražské čtvrti Žižkov. Výhodná poloha v klidné zóně hlavního města nedaleko obchodního a historického centra Prahy - Václavského a Staroměstského náměstí, pouze 5 minut tramvají. Hlavní nádraží v těsné blízkosti. 48 pokojů s klimatizací a Wi-Fi internetovým připojením včetně data portu. Nové business patro disponuje prostornými pokoji a nadstandardními službami. Příjemná recepce s lobby barem, snídaně podávané v restauraci v původních sklepeních z 19. století, dva konferenční salonky.

 • Hotel Ariston & Ariston Patio

  V historické čtvrti starého Žižkova s ideální polohou nedaleko obchodního a historického centra Prahy, pouze 3 zastávky tramvají od Václavského náměstí a Prašné brány, v blízkosti Hlavního nádraží. 116 pokojů situovaných do dvou historických budov z konce 19. století (31 zcela nových Superior pokojů s klimatizací). Wi-Fi internetové připojení. Recepce s lobby barem, snídaně podávané v historickém sále, možnost parkování v romantickém dvoře Patia.

 • Hotel Julian

  Rodinný Hotel Julian nabízí skvělou polohu na pomezí historické Malé Strany a Prahy 5. Hotel je v pěší vzdálenosti k hlavním historickým památkám, ke Karlovu mostu dojdete za pouhých 15 minut. Nabízíme komfortní ubytování ve 33 pokojích a útulnou restauraci s moderní českou kuchyní. Celý hotel je nekuřácký. Mezi dominanty hotelu patří střešní terasa s výhledem na Pražský hrad a anglická knihovna s krbem. K dispozici je uzavřené hotelové parkoviště a bezplatné Wi-Fi připojení v celém hotelu.

 • Hotel Kavalír Prague

  Umístěný na hlavní třídě Prahy 5 – Smíchov, se snadnou dostupností jak do obchodního, tak i historického centra Prahy. Výhodné je i spojení na nedaleké mezinárodní Letiště Václava Havla Praha. 50 standardně zařízených pokojů s Wi-Fi internetovým připojením, snídaňová restaurace a internetový koutek s počítačem.

 • Hotel Markéta Prague

  Umístěný v rezidenční čtvrti Prahy 6 – Břevnov, nedaleko Pražského hradu a historického centra města, pouhých 8 km od mezinárodního Letiště Václava Havla Praha. 26 standardně vybavených pokojů s Wi-Fi internetovým připojením, snídaňová restaurace, internetový koutek s počítačem a parkování v areálu hotelu.

 • Romantický Hotel Mlýn Karlštejn

  Na břehu řeky Berounky pod středověkým hradem Karlštejn, 25 km od centra hlavního města Prahy. 21 stylově zařízených pokojů, Wi-Fi internetové připojení, rybí restaurace s letní terasou, klimatizované konferenční prostory, relaxační centrum, parkoviště, domácí ZOO. Součástí hotelového areálu je 2.500 m2 velký ostrov s romantickým altánkem, s grilem a party stanem.

 • Penzion Karlštejn

  Penzion Karlštejn se nachází v městyse Karlštejn přímo proti železniční stanici Karlštejn. Původně "Hotel U nádraží" vznikl již v roce 1931 a může se tudíž pochlubit dlouholetou tradicí. Počátkem roku 2018 byla provedena modernizace restaurace a rekonstrukce ubytovací části. Penzion Karlštejn nabízí svým návštěvníkům stylově a komfortně zařízené pokoje (9 pokojů / 27 lůžek) - vhodné i pro rodiny s dětmi. Součástí Penzionu Karlštejn je restaurace, která se specializuje především na českou kuchyni a nabízí několik druhů točeného piva. V letních měsících je k dispozici rozsáhlá letní terasa a parkoviště.