Cenový kalendář

Eventy

Využijte naše hotely k rodinným či pracovním setkáním! Organizujete svatbu, promoci nebo jiné významné výročí? H&Hotels Vám zajistí maximální komfort pro akce pracovní i rodinné. Zabezpečíme zázemí a vysoce profesionální servis pro mezinárodní konferenci, stejně jako intimní a přátelskou atmosféru pro oslavu v rodinném kruhu.

Pro konference, semináře, školení apod. poskytují naše hotely výborné zázemí. Nabídnout Vám můžeme sály a salonky různé velikosti s variabilním uspořádáním prostoru. Samozřejmostí je technické a gastronomické zázemí. Nabídka setkání a konferencí v hotelech sítě H&Hotels zahrnuje jedinečnou kombinaci jednacích, společenských a ubytovacích prostor, doplněný moderním vybavením a špičkovou technologií.

Nejen v Romantickém Hotelu Mlýn Karlštejn pro Vás zorganizujeme svatbu dle Vašich požadavků. Svěřte svou svatbu do H&Hotels a nebudete litovat – možnost obřadu na romantickém ostrově na břehu Berounky, bezchybná, profesionální a příjemná obsluha, velké zkušenosti s organizací rozsáhlých akcí, výhodná poloha - to vše a mnohem více je Vám k dispozici.

Konference

Hotel Belvedere - Společenský sál

56_Hotel Belvedere_Function Hall_2018_01.jpg

Společenský sál s galerií a kapacitou až 300 osob, šatna, 2 bary, podium a taneční parket. Sál má samostatný vstup z ulice. Vhodný pro pořádání plesů, narozeninových oslav a jiných společenských akcí. Wi-Fi internetové připojení.

Více info

Hotel Belvedere - Club Memphis

54_Hotel Belvedere_Conference Center_ Memphis_2018_03.jpg

Nové multifunkční klimatizované konferenční centrum Memphis s kapacitou až 100 osob, ideální nejen pro školení, semináře, workshopy, prezentace, ale i rodinné či jiné společenské akce. Vybaveno nejmodernější technikou, A/C, vysokorychlostním WI-FI, LED osvětlením s možností výběru barevných schémat a ozvučením.

Více info

Hotel Belvedere - Salónek Letná

8_60_Belvedere 14.1.2016 -018.jpg

Prostorný a světlý salónek s denním světlem a kapacitou 25 osob vhodný pro menší školení, jednání a prezentace umístěný v exekutivním patře hotelu se samostatným vstupem. Součástí salonku je koutek s pohovkou a lobby exekutivního patra vhodné pro odpočinek účastníků. Vysokorychlostní Wi-Fi internet.

Více info

Hotel Ariston - Společenský sál

57_Hotel Ariston_ Ariston Patio.jpg

Prostorný historický společenský sál s divadelním podiem a kapacitou až 200 osob poskytuje vhodné zázemí pro pořádání konferencí, firemních akcí či společenských událostí, živých vystoupení, divadel a plesů. V předsálí je k dispozici samostatný bar, oddělená šatna a technické zázemí. Wi-Fi internetové připojení.

Více info

Hotel Mlýn Karlštejn - Sál Petrarca

12_71_Sál Petrarca.JPG

Klimatizovaný konferenční a svatební sál s terasou a přilehlou restaurací je vhodný nejen pro zasedání, semináře, školení, prezentace, ale i pro různé rodinné oslavy, svatby a promoce. Kapacita: divadlo 80 osob, škola 60 osob, U-shape 46 osob, Ženeva 40 osob, raut 100 osob, koktejl 120 osob. Vysokorychlostní Wi-Fi internet.

Více info

Hotel Mlýn Karlštejn - Hotelový ostrov s party stanem a grilem

58_RHMK_stan a grill_2017_01.jpg

Ostrov, který je součástí hotelového komplexu, nabízí v romantickém prostředí řeky Berounky jedinečné možnosti k pořádání větších společenských akcí, svateb, garden party, prezentací a rautů. Rozloha: 2.500 m2, party stan pro 120 osob, BBQ stánek, ohniště.

Více info

Appia Hotel Residences - Konferenční sál Appia

59_Appia_Hotel_Residences.jpg

Jedinečné prostory starobylého restaurantu s původními trámy z 12. století jsou vhodné pro konference, meetingy, firemní a společenské akce. Kapacita max. 50 osob. Vysokorychlostní Wi-Fi internet.

Více info

Appia Hotel Residences - Koktejlový salónek St. John

17_76_Appia_corporate_1200px.jpg

Citlivě zrekonstruovaný salónek s původními freskami s denním světlem. Kapacita max. 18 osob. Vysokorychlostní Wi-Fi internet.

Více info

Hotel Carlton - Salónek

60_Carlton_salonek_2017_01.jpg

Salónek vybudovaný v prostorách z konce 19. století ve spojení se stylovou restaurací vytvářejí příjemné prostředí pro konání firemních akcí, pracovních zasedání a obědů, rodinných oslav apod. Kapacita 20 osob. Vysokorychlostní Wi-Fi internet.

Více info

Hotel Elysee - Salónek Elysee 1

14_73_Elysee_konference_salonek Elysee 1.jpg

Salónek s denním světlem, kapacitou až 15 osob a možností internetového připojení Wi-Fi.

Více info

Hotel Elysee - Salónek Elysee 2

15_74_HHotels 17.3.2016-008_pt.jpg

Salónek ve stylu Art Deco s kapacitou až 40 osob s možností Wi-Fi internetového připojení poskytuje zázemí pro jednání, prezentace, společenské akce či menší konference. Vysokorychlostní Wi-Fi internet.

Více info

Svatby

Romantický Hotel Mlýn Karlštejn - Svatby

19_Svatby.jpg

SVATEBNÍ MÍSTO ROKU 2016, 2015 a 2014

Možnost uspořádání obřadu ve stavebním altánku nebo v party stanu na romantickém ostrově u jezu řeky Berounky, anebo ve svatebním salónku Petrarca. Místo pro svatební hostinu: ostrov s party stanem, hotelová restaurace, klimatizovaný salónek Petrarca. Dva svatební pokoje HER a HIS s nadstandardním vybavením. Gastronomie: akce na klíč či dle výběru ze svatebního Menu, grilování na terase nebo na ostrově. Doplňkové služby: hudební produkce, svatební fotograf, květinová výzdoba, svatební dorty a zákusky, lety balonem, projížďka na koni nebo ve svatebním kočáru, vypouštění holubic atd.

Více info

Hotel Belvedere - Svatební apartmá

20_76_Belvedere 14.1.2016 -002.jpg

Hotel nabízí dvě stylově zařízená svatební apartmá vhodná pro svatební cesty, romantické pobyty nebo jiné slavnostní příležitosti. Jedno apartmá se nachází na exekutivním patře hotelu se samostatným vstupem a druhé v podkrovním patře s originálním původním trámovím.

Více info

 

Zoopark

Zoopark Karlštejn

64_lev statni.jpg

V nově otevřeném Zooparku v městyse Karlštejn uvidíte řadu exotických zvířat, velbloudy jednohrbého i dvouhrbého, bizona, lamy, zebry, francouzské oslíky, shetlandské minikoníky. Dominantou Zooparku je vznešený bílý lev Leon a nedávno narozená tygří mláďata. Kromě již zmíněných lvů a tygrů jsou k vidění další kočkovité šelmy jako je levhard skvrnitý a černý, opičky - makak a kočkodan červenolící a nosálové. K dispozici je také dětský koutek, občerstvení a parking.

Více info