Cenový kalendář

Restaurace

Navštivte naše restaurace na Karlštejně, pod hradem Karlštejn, pouhých 25km od centra hlavního města, Prahy. Grill Restaurant Mlýn zaměřený na rybí speciality a Taverna U Ezopa specializovaná na řeckou kuchyni. Karlštejn je pohodlně dostupný automobilem i vlakem z Prahy Hlavního nádraží.

Grill Restaurant Mlýn Karlštejn

5_Grill restaurant Mlýn Karlštejn.jpg

Stylová rybí restaurace s vlídnou domácí atmosférou, s kapacitu 60 míst, příjemným barem, krbem, salónkem pro 40 osob a letní terasou s výhledem na jez řeky Berounky.

Možnost rautů, společenských akcí, garden party a grilování, svateb včetně obřadu na přilehlém romantickém ostrově s party stanem pro 100 osob.

Více informací naleznete na webových stránkách www.restauracemlynkarlstejn.cz.

Taverna U Ezopa - Karlštejn

4_Taverna U Ezopa.jpg

Moderní řecká restaurace s kapacitou 60 míst, bar, krb, letní terasa, dětský koutek, možnost grilování na venkovním grilu. Nekuřácká restaurace. Wi-Fi. Parkoviště před restaurací pro klienty zdarma. 

Z vlakové stanice Karlštejn nelze řeckou restauraci minout, je ideálním místem pro začátek Vaší cesty na hrad Karlštejn anebo naopak díky své poloze necelých 400 metrů od vlakové stanice taktéž místem odpočinku před návratem domů.

Více informací naleznete na webových stránkách www.tavernaezop.cz.