Cenový kalendář

Restaurace

Navštivte naše restaurace na Karlštejně, pod hradem Karlštejn, pouhých 25km od centra hlavního města, Prahy. Grill Restaurant Mlýn zaměřený na rybí speciality, Taverna U Ezopa specializovaná na řeckou kuchyni a nově také typickou českou Restauraci Karlštejn. Karlštejn je pohodlně dostupný automobilem i vlakem z Prahy Hlavního nádraží.

67_Grill Restaurant Mlýn Karlštejn.jpg

Grill Restaurant Mlýn Karlštejn

Stylová rybí restaurace s vlídnou domácí atmosférou, s kapacitu 60 míst, příjemným barem, krbem, salónkem pro 40 osob a letní terasou s výhledem na jez řeky Berounky.

Možnost rautů, společenských akcí, garden party a grilování, svateb včetně obřadu na přilehlém romantickém ostrově s party stanem pro 100 osob.

Více informací naleznete na webových stránkách www.restauracemlynkarlstejn.cz.

65_Taverna U Ezopa_06_2018_01.jpg

Taverna U Ezopa - Karlštejn

Moderní řecká restaurace s kapacitou 60 míst, bar, krb, letní terasa, dětský koutek, možnost grilování na venkovním grilu. Nekuřácká restaurace. Wi-Fi. Parkoviště před restaurací pro klienty zdarma. 

Z vlakové stanice Karlštejn nelze řeckou restauraci minout, je ideálním místem pro začátek Vaší cesty na hrad Karlštejn anebo naopak díky své poloze necelých 400 metrů od vlakové stanice taktéž místem odpočinku před návratem domů.

Více informací naleznete na webových stránkách www.tavernaezop.cz.

66_Penzion Karlštejn_02.jpg

Restaurace Karlštejn - NOVĚ OTEVŘENO

Typická česká restaurace s kapacitou 80 míst nabízí tradiční českou kuchyni a několik druhů točeného piva. Součástí restaurace je rozsáhlá letní terasa s kapacitou až 100 míst, kde lze příjemně posedět v teplejších měsících.

Více informací naleznete na webových stránkách www.karlstejn-penzion.cz.

49_Belv Belcredi 2018 b.jpg

Bistro Belcredi - Hotel Belvedere Praha

Nová moderní designová restaurace Belcredi Bistro nabízí široký výběr mezinárodních jídel, která jsou připravována z čerstvých sezónních surovin - kvalitní masa, chutné saláty, sandwichové menu a mnoho dalších specialit. Pro milovníky exotických koktejlů a skvělé kávy je připraveno posezení u baru.

V nabídce restaurace nechybí ani polední menu s možností Take - away.

Prostory restaurace jsou klimatizovány.

Restaurace Belcredi Bistro se nachází v přízemí Hotelu Belvedere se vstupem z ulice Milady Horákové.  

Aktuální nabídku poledních menu naleznete na webových stránkách: www.belcredibistro.cz

 

 

68_1Hotel_Julian_Restaurant_Golden_Times.JPG

Golden Times - hotel Julian Praha

Restaurace Golden Times s historickou klenbou, která Vás vtáhne do časů staré Prahy a dýchne na Vás svou jedinečnou atmosférou, je nedílnou součástí hotelu Julian. Restauraci doplňuje střešní terasa s jedinečným výhledem na Pražský hrad a anglická knihovna s krbem. Salonek, kde se podávají snídaně, je současně galerií obrazů s motivem Prahy od Františka Ringo Čecha.

www.hoteljulian.com/dining.htm